Zamknij

Kolejne inwestycje powiatowe

14:15, 21.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

W siedzibie Starostwa Powiatowego podpisano 20 września br. dwie umowy na realizację zadań inwestycyjnych na drogach.

Umowy dotyczą: remontu drogi w Zimnowodzie nr 2001S oraz modernizacji odcinka drogi powiatowej 2033S, biegnącej ulicą Mickiewicza w Krzepicach. W imieniu firmy  OLS Sp. z o.o., Sp.k. - wykonawcy zadania na drodze w Zimnowodzie, o wartości 284 125,04 zł, umowę podpisał prokurent Adam Benski. Z kolei umowę obejmującą remont ulicy Mickiewicza w Krzepicach, o wartości 364 546, 47 zł, w imieniu firmy LARIX Sp. z o.o. podpisał właściciel Janusz Sowa.          

Ze strony Powiatu Kłobuckiego umowy podpisali: Starosta Kłobucki Henryk Kiepura oraz Wicestarosta Maciej Biernacki.

Opisywane inwestycje przygotowane przez służby Starostwa Powiatowego i przewidziane do realizacji we wrześniu i październiku br., to kolejny etap realizowanego przez samorząd powiatowy planu poprawy i modernizacji infrastruktury drogowej służącej mieszkańcom powiatu oraz wszystkim innym użytkownikom naszych dróg. Celem i efektem tych działań jest poprawa komfortu podróżowania oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

(Powiat Kłobucki)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone