Zamknij

Powiat rozpoczyna remont drogi w Miedźnie

18:06, 05.10.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura i Wicestarosta Maciej Biernacki, w imieniu Powiatu Kłobuckiego, podpisali 26 września br. umowę na realizację przebudowy odcinka drogi powiatowej nr 2027S, biegnącego ulicami Jagiełły i Leśnej w Miedźnie.

Ze strony wykonawcy, firmy OLS z Lublińca, umowę w siedzibie Starostwa Powiatowego podpisał jej Prokurent Adam Benski.

Koszt wykonania tego zadania inwestycyjnego to 780.000 zł, a prace mają się zakończyć oddaniem drogi do użytku z końcem października br.

Przebudowa drogi w Miedźnie to kolejny element, realizowanego przez samorząd powiatowy, planu kompleksowej modernizacji powiatowej infrastruktury drogowej.

(Powiat Kłobucki)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone