Zamknij

Nowy samochód dla jednostki OSP w Białej

14:03, 21.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Strażacy ochotnicy, z należącej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego jednostki OSP w Białej, w minionym tygodniu, świętowali zakup nowego wozu strażackiego.

Dzięki dofinansowaniu uzyskanemu m.in. od Marszałka Województwa Śląskiego, KSRG, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, w roku stulecia swego istnienia, OSP w Białej, przyjęła do użytku, nowy samochód strażacki marki Volvo.

W uroczystości uczestniczył Starosta Kłobucki, Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP - Henryk Kiepura, który odebrał podziękowania od strażaków z Białej za pomoc w pozyskaniu dofinansowania na nowy samochód.

W trakcie uroczystości Wicestarosta Maciej Biernacki oraz Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Nowak wraz ze Starostą, przekazali druhom z lokalnej jednostki OSP, sprzęt strażacki ufundowany przez Starostwo Powiatowe.

(Powiat Kłobucki)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone