Zamknij

Dni Długoszowskie - odsłonięcie tablicy dla uczczenia 100 lat niepodległości Polski

16:37, 25.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Starosta Kłobucki Henryk Kiepura  i Wicestarosta Maciej Biernacki, uczestniczyli w piątek  21 września, we mszy  odprawionej w ramach XVII Dni Długoszowskich w kościele św. Marcina w Kłobucku.

Po zakończeniu, mszy, której przewodniczył Metropolita Częstochowski Arcybiskup Wacław Depo, na terenie przykościelnym, odsłonięto kamienny obelisk, który ma upamiętniać 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Odsłonięcia i poświęcenia obelisku z zamieszczoną na nim tablicą, w obecności mieszkańców powiatu kłobuckiego, dokonał Jego Ekscelencja Arcybiskup.

Samorząd powiatowy, współorganizuje, wspiera i współfinansuje organizację Dni Długoszowskich w Kłobucku, od ich pierwszej edycji.

(Powiat Kłobucki)

(D.D)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone