Brukarz/pomocnik brukarza

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 150, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej, wykonywanie podbudowy,pomoc przy układaniu kostki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 20.09.2018
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ROMTRANS Roman Zając
    Adres: Topolowa 20, 42-122 Ostrowy nad Okszą, powiat: kłobucki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Roman Zając
    Numer telefonu: 796 973 556
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    organizowanie transportu samochodowego, obsługa urządzeń biurowych, organizowanie wyładunku towarów oraz załadunku.
    StPr/18/1287
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    obsługa urządzeń do produkcji folii
    StPr/18/1288
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    układanie kostki brukowej + dowóz pracowników
    StPr/18/1276
    wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

    praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
    StPr/18/1277
    wynagrodzenie od 2 200 - 3 000 PLN

    Montowanie wózków dziecięcych
    StPr/18/1269

    prace magazynowe
    StPr/18/1252

    układanie kostki brukowej, wykonywanie podbudowy,pomoc przy układaniu kostki
    StPr/18/1232
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    kierowanie autobusem
    StPr/18/1151