PRACOWNIK FIZYCZNY DO ROBÓT OGRODNICZNYCH

Miejsce pracy: Poprzeczna 3 A, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 08.10.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 200 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Ogrodnik terenów zieleni
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
        Pracodawca: ANDRZEJ GRZELIŃSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY EKO - OGRÓD
        Adres: Poprzeczna 3 A, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Grzeliński
        Numer telefonu: 607-834-726
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        organizowanie transportu samochodowego, obsługa urządzeń biurowych, organizowanie wyładunku towarów oraz załadunku.
        StPr/18/1287
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        obsługa urządzeń do produkcji folii
        StPr/18/1288
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        układanie kostki brukowej + dowóz pracowników
        StPr/18/1276
        wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

        praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
        StPr/18/1277
        wynagrodzenie od 2 200 - 3 000 PLN

        Montowanie wózków dziecięcych
        StPr/18/1269

        prace magazynowe
        StPr/18/1252

        układanie kostki brukowej, wykonywanie podbudowy,pomoc przy układaniu kostki
        StPr/18/1232
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        kierowanie autobusem
        StPr/18/1151