Zamknij
REKLAMA

W Łobodnie 32latka straciła prawo jazdy

11:18, 14.09.2018 | red.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kolejny dokument uprawniający do kierowania, za jazdę z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym. Wczoraj, prawo jazdy straciła 32-letnia kierująca, która na ul. Brzeźnickiej w Łobodnie jechała fordem z prędkością 103km/h. Wzmożone kontrole prędkości w Łobodnie są prowadzone w związku ze zgłoszeniami jakie otrzymujemy na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj mundurowi z drogówki kilkukrotnie kontrolowali prędkość na ulicach Częstochowskiej i Brzeźnickiej w Łobodnie. Wybór miejsca prowadzonych pomiarów nie był przypadkowy i wynikał ze zgłoszeń jakie otrzymywaliśmy za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Z przekazywanych za pomocą tego anonimowego narzędzia informacji wynikało, że kierowcy przekraczają tam dozwoloną prędkość.

Podczas weryfikacji naniesionego zagrożenia mundurowi namierzyli poruszającego się z dużą prędkością forda. Samochód jechał ulicą Brzeźnicką z prędkością 103 km/h. Kierowcą okazała się 32-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymano jej prawo jazdy, które otrzyma dopiero za trzy miesiące.

źródło: policj.gov.pl

(red.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone