Zamknij
REKLAMA

Rusza konkurs Stok nie jest dla bałwanów

18:10, 20.01.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Mając na względzie rozpoczynający się w styczniu okres ferii zimowych, Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało akcję informacyjno – edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na stokach i trasach narciarskich pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Tegorocznymi partnerami akcji są między innymi: Polski Związek Narciarski, GOPR i TOPR. Jest to już trzecia edycja ogólnokrajowego przedsięwzięcia.

Celem przedsięwzięcia, jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnienie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

Elementem projektu jest także konkurs plastyczno – fotograficzny na zilustrowanie Dekalogu Reguł FIS, pod nazwą „Stok nie jest dla bałwanów”, adresowany do dzieci i młodzieży.

Na potrzeby akcji opracowane zostały materiały informacyjno – edukacyjne w postaci plakatów, informatorów i ulotek, które przekazywane są przez lublinieckich funkcjonariuszy w trakcie profilaktycznych spotkań w szkołach na terenie naszego powiatu. Dodatkowo utworzona została strona internetowa www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku, na której dostępny jest regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia.

Zapraszamy do udziału w konkursie !!!


[KPP Lubliniec]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone