Zamknij
REKLAMA

Rusza nowa inwestycja drogowa w Powiecie Kłobuckim

01:45, 24.06.2018 | D.D
Skomentuj Powiat Kłobucki
REKLAMA

W siedzibie Starostwa Powiatowego, podczas posiedzenia Zarządu Powiatu, podpisano w dniu 30 maja, umowę która rozpoczyna inwestycję, polegającą na  przebudowie drogi powiatowe 2020 S relacji Kłobuck - Wilkowiecko.

Zgodnie z rozstrzygnięciem otwartego przetargu, ogłoszonego i zorganizowanego wcześniej przez Starostwo Powiatowe, zadanie wykona przedsiębiorstwo BITUM Sp. z o.o. z Lipia Śląskiego. Podpis pod umową w imieniu wykonawcy  złożył prezes Tomasz Mizgalski. Ze strony Powiatu Kłobuckiego podpisy złożyli Starosta Henryk Kiepura i Wicestarosta Maciej Biernacki. W podpisaniu kontraktu uczestniczyli także członkowie Zarządu Powiatu: Józef Borecki, Tomasz Majchrowski i Krzysztof Nowak.

Na zadanie, którego koszt opiewa na kwotę 2.298.362 zł, Starostwo Powiatowe pozyskało dotację w wysokości 1.961.000 zł, z puli środków którymi dysponuje MSWiA, przeznaczonych na likwidację skutków klęsk żywiołowych. Pozostałą kwotę wydatków na inwestycję podzielą między siebie Powiat Kłobucki oraz gminy Kłobuck i Opatów.

Zakończenie inwestycji, której celem jest poprawa komfortu i bezpieczeństwa, wszystkich uczestników ruchu drogowego, zaplanowano na 30 września br.

(Powiat Kłobucki)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz