Zamknij
REKLAMA

Podpisali umowę użyczenia gruntu pod budowę nowego Posterunku Policji w Miedźnie

13:31, 02.05.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj, w Urzędzie Gminy Miedźno, została podpisana umowa użyczenia nieruchomości, położonej w Miedźnie przy ul. Księżycowej pod budowę nowego posterunku policji. Jest to pierwszy krok w procesie zmierzającym do wybudowania nowoczesnego obiektu i odtworzenia jednostki policyjnej na tym terenie. Mundurowi, którzy rozpoczną służbę w nowym posterunku, będą obsługiwali gminy Miedźno i Popów.

Umowa została wcześniej podpisana przez działającego z upoważnienia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotra Kucię. Wczoraj podpisał ją Wójt Gminy Miedźno Pan Piotr Derejczyk oraz asygnował Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku insp. Tomasz Górka.

Podpisanie umowy użyczenia gruntu jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia budowy nowoczesnego obiektu i odtworzenia jednostki policyjnej na tym terenie. Mundurowi, którzy rozpoczną służbę w nowym posterunku, będą obsługiwali gminy Miedźno i Popów.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone