Zamknij
REKLAMA

3 nowe hybrydy dla kłobuckich policjantów

15:17, 15.06.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj w KWP w Katowicach odbyło się przekazanie aż 54 nowych radiowozów, które zasilą flotę śląskiej policji. Samochody z napędem hybrydowym, zostały zakupione ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, środków samorządowych oraz budżetu KWP w Katowicach. Już w najbliższy piątek o godzinie 8.30 przed Komendą Powiatową Policji w Kłobucku odbędzie się oficjalne przekazanie nowych hybryd dla policjantów z Kłobucka, Krzepic oraz Wręczycy Wielkiej.

Wczoraj przed siedzibą Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyło się przekazanie śląskiej policji nowych, oznakowanych radiowozów z napędem hybrydowym marki Toyota Corolla. Nowoczesne pojazdy zostały zakupione ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, środków samorządowych oraz budżetu policji.

Już w najbliższy piątek o godzinie 8.30 przed Komendą Powiatową Policji w Kłobucku odbędzie się oficjalne przekazanie nowych hybryd dla policjantów z Kłobucka, Krzepic i Wręczycy Wielkiej. W wydarzeniu wezmą udział  przedstawiciele samorządów z: Kłobucka, Krzepic, Wręczycy Wielkiej, Panek, Przystajni i Lipia, gdyż to właśnie z tych miast i gmin pochodziło dofinansowanie na zakup nowych radiowozów.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone