Zamknij
REKLAMA

KŁOBUCCY TENISIŚCI STOŁOWYCH W BRZEGU DOLNYM

12:01, 26.07.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

20 tenisistów stołowych OSiR Kłobuck doskonaliło umiejętności i kondycję na ośmiodniowym obozie sportowym w Brzegu Dolnym w dn. 14 – 21 lipca 2018 r., którego organizatorem była Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego. Uczestniczyło w nim 66 zawodników z całej Polski. Treningi tenisa stołowego odbywały się trzy razy dziennie na 34 stołach, w tym z robotami treningowymi.

,Zwracaliśmy uwagę zarówno na technikę gry, regularność uderzeń, pracę nóg czy też umiejętność dobrego serwowania i odbierania serwisów. Szczególnie zwracaliśmy uwagę na aspekty taktyczne poszczególnych zagrań. Były zajęcia teoretyczne z techniki i taktyki gry w postaci prezentacji multimedialnych. Nie zapomnieliśmy o sferze motywacyjnej (mentalnej) u naszych podopiecznych. Prezentacja filmu "110 procent" miała za zadanie uświadomienie naszym podopiecznym celu i zadań treningu sportowego. W filmie tym nasi mistrzowie (Małysz, Lewandowski, Partyka, Bonk, Klepacka, Kusznierewicz) zdradzają co trzeba zrobić, by stanąć na najwyższym stopniu podium”- relacjonują trenerzy.

Oczywiście oprócz treningu typowo pingpongowego uczestnicy mieli zapewnione inne sportowe atrakcje: grali w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, pływali i aktywnie wypoczywali na otwartym kąpielisku na kajakach i rowerach wodnych. Zmaganiom z zawiłościami techniki młodym pingpongistom ambitnie pomagała grupa 9 trenerów: Monika Kwiatkowska, Anna Wnęk, Małgorzata Dudzińska, Marek Chrabąszcz, Łukasz Śnieżka, Piotr Bereziuk, Krystian Kostyk, Przemysław Korzec i Grzegorz Garbaciak oraz sparingpartnerzy na czele z mistrzem Polski Piotrem Chodorskim, Nestorem Wasylkowskim czy Jakubem Witkowskim. 

Z sekcji tenisa stołowego kłobuckiego ośrodka sportu w obozie uczestniczyli: Zuzanna Pawełczak, Maja Bladocha, Alicja Gruca, Aleksandra Kotowicz, Oliwia Ułamek, Jagoda Łuszczewska, Zuzanna Garbaciak, Jakub i Jan Jędryszczak, Jakub Wośtak, Cezary Kupczyk, Jakub Grzyb, Bruno Gruca, Karol Świąć, Adrian Paszkiewicz, Maksymilian Michałowski, Radosław Przybyłek, Oliwier Wojtasik, Oliwer Brzozowski i Tomasz Drzazga. Wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki z logo tenisa stołowego i hasłem obozu: ,,Ja też kiedyś zostanę mistrzem”. Na zakończenie obozu odbył się turniej w sześciu grupach, podczas którego wszyscy uczestnicy, niezależnie od zajętego miejsca otrzymali słodkie nagrody. Obóz wakacyjny był okresem ciężkiej i świadomej pracy wśród młodych tenisistów stołowych...

Mamy nadzieję, że obóz ten wyzwoli wśród naszych podopiecznych jeszcze większy zapał do treningów i zawodów - stwierdzili zgodnie Przemysław Korzec i Grzegorz Garbaciak.

 

Wielką atrakcją obozu była wizyta telewizji POLSAT Sport z Mistrzem Europy w biegu na 400 metrów przez płotki - Pawłem Januszewskim w roli reportera na czele (prowadzi także audycję sportową w radiowej Trójce: Biegam bo lubię). Była to doskonała okazja do pierwszych wywiadów młodych adeptów tenisa stołowego przed kamerami ogólnopolskiej telewizji. Obszerna audycja z obozu będzie wyemitowana w programie Atleci.

Relacja – trenerzy

(UG Kłobuck)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

FerdinandFerdinand

0 0

Never hand out your email or Pay - Pal or e - Bay information, even when you meet
someone face-to-face. So definitely use that
when you would not like people calling you in your own home.
craigslist search Craigslist devotes a section of their site to private ads, which permit lonely singles for connecting with other local
users. Craigslist, a Web-based, classified advertising service, allows someone to reach a large number of people
as part of your geographic area that has a single free ad. 07:06, 05.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone