Zamknij
REKLAMA

Otwarcie boiska wielofunkcyjnego w szkole w Kalei

13:57, 21.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

16 września, w niedzielę, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Kornela Makuszyńskiego w Kalei, uroczyście oddano do użytku boisko wielofunkcyjne.

W gronie dyrekcji i grona pedagogicznego placówki, uczniów i podopiecznych oraz ich rodziców a także przedstawicieli lokalnych samorządów, w uroczystości uczestniczyła m.in. Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Polityki Społecznej Rady Powiatu Kłobuckiego Aneta Kiepura. Radna przekazała dyrekcji i dzieciom kalejskiej szkoły, okolicznościowy prezent od samorządu powiatowego.

(Powiat Kłobucki)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone