Zamknij
REKLAMA

VII Powiatowy Turniej o Puchar Starosty „Orlik 2018”

18:19, 05.10.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

W piątek 28 września na boisku Orlik przy Zespole Szkół w Krzepicach, odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego.

W siódmej już edycji turnieju wystartowały cztery drużyny z powiatowych szkół średnich. Turniej rozegrany systemem „każdy z każdym”, wygrali młodzi piłkarze z drużyny gospodarzy czyli reprezentanci krzepickiego Zespołu Szkół. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Zespołu Szkół z Zagórza w Kłobucku, a trzecie drużyna Zespołu Szkół ze Skorupki, z takim samym dorobkiem punktowym, ale z gorszym stosunkiem bramek. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Zespołu Szkół nr 2 z Kłobucka. Indywidualne nagrody zdobyli: Mateusz Mońka z ZS nr 1 dla najlepszego snajpera, Jakub Krakowiak z ZS z Krzepic dla najlepszego zawodnika (MVP) turnieju oraz Mikołaj Matyja z ZS nr 3, dla najlepszego bramkarza.        

Patron turnieju, Starosta Kłobucki Henryk Kiepura wraz z Wicestarostą Maciejem Biernackim i Członkiem Zarządu Powiatu Józefem Boreckim oraz dyrektorem Zespołu Szkół w Krzepicach Grzegorzem Mastalerzem, dokonał uroczystego otwarcia turnieju. Z kolei, na zakończenie turnieju, nagrody, puchary i dyplomy Starosta wręczał wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Zbigniewem Pilśniakiem oraz J. Boreckim.

Turniej zorganizowało Starostwo Powiatowe w Kłobucku wspólnie z Zespołem Szkół w Krzepicach.

(Powiat Kłobucki)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone