Zamknij
REKLAMA

CZTERY MEDALE ORIENTU NA ŚLĄSKIEJ LIDZE JUDO

13:39, 16.12.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Pięcioosobowa reprezentacja sekcji Judo Orientu Kłobuck wzięła udział w szóstej edycji Śląskiej Ligi Judo. Turniej w którym wystartowało ponad 180 zawodników z całego Śląska odbył się w Hali Sportowej w Tarnowskich Górach.

Wyniki osiągnięte przez młodych Judoków z Kłobucka to: złoty medal Dominik Jaskuła kat. 24kg, złoty medal Jan Kuźnik kat. 30kg, srebrny medal Antoni Kutynia kat. 46kg, brązowy medal Marta Gryglewska kat. 20kg, IV miejsce Szymon Kasprzyk kat. 22kg.

Była to szósta i zarazem ostatnia już w tym roku edycja Śląskiej Ligi Judo. Śląska Liga Judo to cykl 6 turniejów (Koszęcin, Ożarowice, Piekary Śląskie, Radzionków, Bytom, Tarnowskie Góry), którego trzy odbywają się przed wakacjami a kolejne trzy jesienią. Zawodnicy Kłobuckiego Orientu brali udział w dwóch ostatnich turniejach, które odbyły się w Bytomiu i Tarnowskich Górach zdobywając łącznie 8 medali (3 złote, 3 srebrne, 2 brązowe).

W przyszłym roku zawodnicy Orientu planują starty we wszystkich 6 turniejach. Władze klubu poczyniły już pierwsze starania aby w przyszłym roku jeden z 6 turniejów Śląskiej Ligi Judo odbył się w Kłobucku.

(UMiG Kłobuck)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone