Zamknij
REKLAMA

GALA SPORTU NIEZALEŻNEJ GRUPY BIEGOWEJ

13:15, 06.04.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 23 lutego br., po raz kolejny odbyła się Gala Sportu Niezależnej Grupy Biegowej z Kłobucka. Jak co roku w gali wziął udział Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

Podczas uroczystej gali podsumowano biegowe osiągnięcia zawodników klubu NGB w 2018 roku oraz wręczono wyróżnienia dla najlepszych biegaczek i biegaczy, a także statuetki za debiuty na maratońskich i ultramontańskich dystansach.

Nowym zawodnikom NGB tradycyjnie zostały wręczone klubowe koszulki. Podziękowano również sponsorom, osobom i instytucjom, które pomagają Niezależnej Grupie Biegowej w organizacji Kłobuckiego Biegu Leśnego, w tym Urzędowi Miejskiemu w Kłobucku, reprezentowanemu przez burmistrza Jerzego Zakrzewskiego.

[UMiG Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone