Zamknij

CZTERY MEDALE ORIENTU NA ŚLĄSKIEJ LIDZE JUDO

13:53, 06.04.2019 | D.D
Skomentuj

Cztery medale wywalczyła pięcioosobowa ekipa młodych Judoków z Kłobuckiego Orientu na pierwszej rundzie Śląskiej Ligii Judo, która odbyła się w Ożarowicach.

Złoty medal wywalczył Dominik Jaskuła kat. 23 kg, medale srebrne Marta Gryglewska kat. 24 kg, Antoni Wacowski kat. 23 kg oraz medal brązowy Mateusz Wiśniewski kat. 24 kg. Czwarte miejsce tuż za podium wywalczył Wiktor Gryglewski kat. 29 kg. W turnieju udział wzięło ponad 600 zawodników i zawodniczek rocznika 2014- 2006 z województwa Śląskiego.

Śląska Liga Judo jest to cykl sześciu turniejów z czego pierwsze trzy odbywają się przed wakacjami, natomiast kolejne trzy po wakacjach. Oprócz startu na wszystkich turniejach Ligii zawodnicy Orientu planują jeszcze starty w Otwartych Mistrzostwach Bytomia oraz na Międzynarodowym Turnieju w Sosnowcu.