Zamknij
REKLAMA

Bezpieczni seniorzy z powiatu kłobuckiego

12:54, 02.11.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Profilaktyk społeczny z kłobuckiej komendy wziął udział w obchodach „Dnia Seniora”, które zostały zorganizowane prze Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kłobucku. Tegoroczna edycja ogólnopolskiej imprezy odbywa się pod hasłem „Aktywnie i bezpiecznie”. Podczas prowadzonej prelekcji sierż.sztab. Tomasz Solnica przypomniał podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ostrzegał przed przestępcami oszukującymi starsze osoby metodami na tzw „wnuczka” czy też „na policjanta”.

Profilaktyk społeczny z kłobuckiej komendy wziął udział w obchodach „Dnia Seniora”, które zostały zorganizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kłobucku. Tegoroczna edycja ogólnopolskiej imprezy odbywa się pod hasłem „Aktywnie i bezpiecznie”. Poza spotkaniem z przedstawicielem mundurowych, seniorzy z naszego powiatu mogli skorzystać z porad udzielanych przez ekspertów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Podczas prowadzonej prelekcji sierż.sztab. Tomasz Solnica przypomniał podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ostrzegał przed przestępcami oszukującymi starsze osoby metodami na tzw „wnuczka” czy też „na policjanta”.
Uczestnicy spotkania zadawali policjantowi dużo pytań na nurtujące ich tematy związane z bezpieczeństwem. Nie zabrakło również dyskusji na temat bezpieczeństwa w sieci oraz kradzieży danych osobowych. Korzystając z okazji mundurowi zachęcali do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Dziękujemy serdecznie organizatorom spotkania oraz wszystkim seniorom za udział i bardzo ciekawą dyskusję!

(KPP Kłobuck)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone