Zamknij
REKLAMA

Komendant wręczył wyróżnienia z okazji Święta Służby Cywilnej

17:23, 15.11.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek 13 listopada Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku insp. Tomasz Górka wręczył wyróżnienia pracownikom cywilnym naszej jednostki. Okazją do uroczystego spotkania było Święto Korpusu Służby Cywilnej, które podkreśla znaczenie i ważną rolę służby cywilnej i administracji państwowej.

We wtorek Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku insp. Tomasz Górka wyróżnił pracowników cywilnych nagrodami w postaci dodatkowych dni wolnych od pracy. Szef kłobuckiej jednostki wyraził w ten sposób uznanie dla szczególnych zasług oraz wzorowego wypełniania obowiązków służbowych przez pracowników cywilnych.

Przypominamy, że żmudna i monotonna praca biurowa związana z prowadzeniem sporej liczby różnego rodzaju dzienników, wykazów, rejestrów, wprowadzaniem danych do systemów komputerowych, naprawą i konserwacją sprzętu, gospodarką finansami, a także z odbieraniem setek telefonów od policjantów z prośbą o pomoc – to w wielkim skrócie obraz pracy „cywilów” w kłobuckiej komendzie.

Należy podkreślić, że nasza komenda nie mogłaby sprawnie funkcjonować bez profesjonalnego korpusu służby cywilnej.

Święto Korpusu służby cywilnej obchodzone jest 11 listopada. Termin ten nie jest przypadkowy. To symboliczna data odzyskania niepodległości w 1918 roku. Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktury państwowości od administracji, a rozpoczęcie działalności przez Służbę Cywilną było pierwszym sygnałem, że „Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa”.

(KPP Kłobuck)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone