Zamknij
REKLAMA

Powiat Kłobucki uczcił 100 lat publicznych służb zatrudnienia

19:50, 08.02.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Powiat Kłobucki uczcił 100 lat publicznych służb zatrudnienia / [Starostwo Kłobuck] / klobuck365.pl

Mało kto wie, że w 2010 roku, Sejm ustanowił dzień 27 stycznia świętem Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia. W bieżącym roku, w naszym powiecie miało ono szczególnie uroczysty charakter, bo było elementem ogólnopolskich obchodów „100 lat Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce”.
W okolicznościowym spotkaniu i uroczystości z tej okazji w Kłobucku, uczestniczyli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Kłobucku wraz z Dyrektor Małgorzatą Szymanek oraz Zastępcą Dyrektora  Eweliną Kotkowską.      
Starosta Henryk Kiepura w imieniu samorządu powiatowego podziękował wszystkim pracownikom za profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę, oraz pogratulował wysokich ocen uzyskiwanych prze Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku, zarówno w województwie śląskim a także na arenie ogólnopolskiej. W uroczystościach uczestniczyli także m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Pilśniak, Wicestarosta Zdzisława Kall, Członkowie Zarządu Powiatu Maciej Biernacki i Józef Borecki. Obecny był także Zdzisław Bęben Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy – społecznego organu doradczego Starosty.

[Starostwo Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone