Zamknij
REKLAMA

MAGDALENA DEDEDRKO PO RAZ DRUGI ZE STYPENDIUM MEN

13:50, 06.04.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Magdalena Dederko uczennica III Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Kosińskiego w Kłobucku, decyzją Ministra Edukacji Narodowej otrzymała stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018. Magdalena otrzymała stypendium MEN już po raz drugi z rzędu. To ogromne wyróżnienie dla niej, szkoły, a także naszej gminy. Magdalena znalazła się w elitarnym gronie stypendystów z całej Polski.

Wyróżnienie to jest zwieńczeniem Jej ciężkiej pracy, determinacji, samodyscypliny oraz umiejętności wykorzystania i rozwijania swojego talentu.

 Gratulacje Magdalenie złożył osobiście Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski.

Burmistrz Jerzy Zakrzewski z Magdaleną Dederko

 Dyplom dla Magdaleny Dederko

[UMiG Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone