Zamknij
REKLAMA

Kłobuccy policjanci na festynie integracyjnym

01:46, 19.05.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Kłobuccy mundurowi wzięli udział w charytatywnym festynie integracyjnym „Otwórz się na niepełnosprawność”. Impreza zorganizowana przez stowarzyszenie „Mila i Przyjaciele” była doskonałym przykładem praktycznej integracji lokalnej społeczności. Podczas pikniku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się „stoisko” stróżów prawa. Dla większości uczestników była to okazja, aby po raz pierwszy wsiąść do policyjnego radiowozu, czy też zrobić sobie zdjęcie w towarzystwie mundurowych i Sznupka.

W miniony weekend kłobuccy policjanci wzięli udział w festynie integracyjnym „Otwórz się na niepełnosprawność”. Impreza odbywająca się pod patronatem Burmistrza Kłobucka była zorganizowana przez stowarzyszenie „Mila i Przyjaciele”. Inicjatywa okazała się doskonałym przykładem wspólnego działania oraz integracji lokalnej społeczności.

Podczas pikniku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się„stoisko” stróżów prawa, gdyż większość uczestników po raz pierwszy miała okazję wsiąść do policyjnego radiowozu. Najmłodsi słuchali rad policjantów na temat bezpieczeństwa, ale również doskonale bawili się w towarzystwie Sznupka, który rozdawał odblaski.

Bez wątpienia wszyscy przekonali się o tym, jak ważną rolę odgrywa integracja społeczna oraz jak duży potencjał posiadają osoby z różnymi niepełnosprawnościami.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone