Zamknij
REKLAMA

Mundurowi odwiedzili młodzież na obozie sportowym w Węglowicach

20:13, 06.09.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Mundurowi odwiedzili młodzież na obozie sportowym w Węglowicach / Kłobuck

Dzielnicowy wspólnie z profilaktykiem społecznym odwiedzili młodzież spędzającą wakacje na obozie sportowym w Węglowicach. Policjanci ostrzegali nastolatków przed zagrożeniami związanymi z dopalaczami, promowali bezpieczne zachowania, rozdawali ulotki dotyczące bezpieczeństwa nad wodą oraz odpowiadali na pytania zadawane przez młodych sportowców i ich opiekunami. Wizyta mundurowych doskonale wpisała się w prowadzoną kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo… w wakacje”.

Wczoraj kłobucki profilaktyk społeczny sierż. Marlena Wiśniewska wspólnie z dzielnicowym mł.asp. Pawłem Grzesiakiem odwiedzili młodzież, która spędza wakacje na obozie sportowym w Węglowicach.

Podczas wizyty, mundurowi ostrzegali nastolatków przed zagrożeniami związanymi z dopalaczami oraz innymi substancjami psychoaktywnymi, promowali bezpieczne zachowania, a także rozdawali ulotki na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Policjanci opowiadali również o specyfice swojej pracy i zadaniach jakie wykonują w ramach codziennej służby. Ponadto mundurowi odpowiadali na pytania zadawane przez młodych sportowców i ich opiekunów.
Wizyta stróżów prawa doskonale wpisała się w prowadzoną kampanię „Kręci mnie bezpieczeństwo… w wakacje”.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone