Zamknij
REKLAMA

Bezpieczni seniorzy z powiatu kłobuckiego

19:18, 03.11.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Bezpieczni seniorzy z powiatu kłobuckiego / Kłobuck

W miniony piątek profilaktyk społeczny z kłobuckiej komendy wzięła udział w obchodach „Dnia Seniora”, które zostały zorganizowane prze Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kłobucku. Podczas prowadzonej prelekcji st.sierż. Marlena Wiśniewska przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ostrzegała przed przestępcami oszukującymi starsze osoby metodami na tzw „wnuczka” czy też „na policjanta”.

W miniony piątek profilaktyk społeczny z kłobuckiej komendy wzięła udział w obchodach „Dnia Seniora”, które zostały zorganizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kłobucku.

Podczas prelekcji prowadzonej przez st.sierż. Marlenę Wiśniewską seniorzy usłyszeli informacje na temat podstawowych zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ostrzeżenia przed przestępcami oszukującymi starsze osoby metodami na tzw „wnuczka” czy też „na policjanta”.
Uczestnicy spotkania zadawali policjantowi dużo pytań na nurtujące ich tematy związane z bezpieczeństwem. Nie zabrakło również dyskusji na temat bezpieczeństwa w sieci oraz kradzieży danych osobowych.

Poza spotkaniem z przedstawicielką kłobuckiej Policji, seniorzy z naszego powiatu mogli skorzystać m.in. z porad mł. kpt. Janusza Knopika z Komendy Powiatowej PSP w Kłobucku, który zaprezentował założenia ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.

Dziękujemy serdecznie organizatorom spotkania oraz wszystkim seniorom za udział i bardzo ciekawą dyskusję!

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone