Zamknij
REKLAMA

Motocyklista zderzył się z autobusem

12:35, 02.11.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Kłobuccy śledczy wyjaśniają wszelkie okoliczności poważnego wypadku, do którego doszło dzisiaj kilka minut przed godziną 10.00 w miejscowości Puszczew. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 20-letni motocyklista podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zderzyła się z autobusem, który skręcał w lewo. Kierowca jednośladu z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj kilka minut przed godziną 10.00 w miejscowości Puszczew (Gmina Wręczyca Wielka). Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 20-letni motocyklista podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zderzyła się z autobusem, który skręcał w lewo. Samochodem kierował 45-letni mężczyzna, który w chwili zdarzenia był trzeźwy. Stan trzeźwości 20-latka będzie ustalony na podstawie badania krwi. Zarówno motocyklista jak i kierowca autobusu są mieszkańcami powiatu kłobuckiego.

Kierowca jednośladu z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Policjanci z kłobuckiej drogówki wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów biorących udział w wypadku. W czynnościach uczestniczył również technik kryminalistyki. Ponadto zdarzenie będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają teraz śledczy z Kłobucka i częstochowska prokuratura.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

(KPP Kłobuck)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone