Zamknij
REKLAMA

Vulcan kompetencji w Śląskich samorządach

22:35, 01.12.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Gmina Miedźno przystąpiła do realizacji projektu „Vulcan kompetencji w Śląskich samorządach” w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Priorytet II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie2.1 Wysoka jakość systemu oświaty.

W związku z realizacją planu dokonana została analiza dokumentów w tym: arkuszy organizacyjnych, wniosków z informacji o stanie realizacji zadań oświatowych, wyników egzaminów i sprawdzianów oraz Strategii Rozwoju Gminy Miedźno. Cennym źródłem wiedzy były spotkania z dyrektorami oraz spotkanie dialogowe, w którym wzięli udział dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz przedstawiciele JST. Wnioski posłużyły do opracowania „Planu wspomagania szkół w Gminie Miedźno w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych", który realizowany będzie przez najbliższe 2 lata.

8 listopada br. została podpisana umowa z Panią Grażyną Bochenkiewicz - wicedyrektor ds. doskonalenia nauczycieli WOM w Częstochowie na kompleksowe wspomaganie szkół z terenu Gminy Miedźno.

(UG Miedźno)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone