Zamknij
REKLAMA

Na zakazie i podwójnym gazie

21:02, 22.03.2018 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

W ręce policjantów z będzińskiej drogówki wpadł w miniony weekend kolejny pijany kierowca lekceważący sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Zatrzymany w piątkowe popołudnie 43-letni mieszkaniec Będzina pomimo zakazu wydanego przez sąd kierował swoim punto, a przy tym po jego organizmie krążyło niespełna dwa promile alkoholu.

Do zatrzymania 43-letniego kierującego doszło w piątkowe popołudnie w Będzinie przy ulicy Cynkowej. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej fiata punto. W trakcie prowadzonych czynności policjanci wyczuli od kierowcy charakterystyczną woń alkoholu. Postanowili potwierdzić swoje podejrzenia. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierowca miał w organizmie alkohol o stężeniu prawie dwóch promili. Dodatkowo w trakcie sprawdzania wcześniejszych drogowych "osiągnięć" mężczyzny wyszło na jaw, że ma on już zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd i prokurator. Za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu teraz nawet 3 lata więzienia.

(KPP Będzin)

 

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

scr888 jackpot tipsscr888 jackpot tips

0 0

This is a terrific way shell out some quality time and catch up on your day.
Playing the piano is lots of fun anyone should guarantee that it stays that course of action. Why
not make things just a little more intriguing? http://Www.google.tk/url?q=http://Superslot.app/index.php/download 10:47, 17.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz