Zamknij
REKLAMA

Jechał 112km/h na ul. Częstochowskiej w Krzepicach. Stracił prawo jazdy.

13:01, 21.09.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Podczas weryfikacji naniesionego przez mieszkańców zagrożenia na KMZB, polegającego na przekraczaniu dozwolonej prędkości, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy. Tym razem, dokument uprawniający do kierowania pojazdami stracił 32-letni mieszkaniec gminy Krzepice. Nieodpowiedzialny kierowca na ul. Częstochowskiej w Krzepicach jechał osobową toyotą z prędkością 112km/h.

W poniedziałek mundurowi z drogówki kilkukrotnie kontrolowali prędkość na ulicach Częstochowskiej w Krzepicach. Wybór miejsca prowadzonych pomiarów nie był przypadkowy i wynikał ze zgłoszeń jakie otrzymywaliśmy za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Z przekazywanych za pomocą tego anonimowego narzędzia informacji wynikało, że kierowcy przekraczają tam dozwoloną prędkość.

Podczas weryfikacji naniesionego przez mieszkańców zagrożenia na KMZB, polegającego na przekraczaniu dozwolonej prędkości, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy. Tym razem dokument uprawniający do kierowania pojazdami, na trzy miesiące stracił, 32-letni mieszkaniec gminy Krzepice. Nieodpowiedzialny kierowca na ul. Częstochowskiej w Krzepicach jechał osobową toyotą z prędkością 112km/h!

(KPP Kłobuck)

(D.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone