Zamknij
REKLAMA

21-latka straciła prawo jazdy

12:23, 15.12.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Laserowy miernik TruCam obsługiwany przez policjantów z kłobuckiej drogówki zarejestrował citroena, który w terenie zabudowanym na ul. Zamojskiego w Wąsoszu Górnym, poruszał się z prędkością 104 km/h. Samochodem kierowała 21-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego. Zatrzymana otrzymała wysoki mandat i punkty karne oraz straciła prawo jazdy, które odzyska za 3 miesiące.

Wczoraj policjanci z drogówki kilkukrotnie kontrolowali prędkość na ulicy Zamojskiego w Wąsoszu Górnym. To właśnie tam mundurowi zauważyli poruszającego się z dużą prędkością citroena. Miernik prędkości wskazał, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 104 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że kierowcą była 21-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego. Kobieta została ukarana wysokim mandatem, a na jej "konto" dopisano również 10 punktów karnych. Dodatkowo policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, które odzyska dopiero za 3 miesiące.

Podczas prowadzonych kontroli policjanci wykorzystywali laserowe urządzenie pomiarowe TruCam LTI 20/20. Przypominamy, że jedną z zalet urządzenia jest fakt, iż podczas pomiaru prędkości wykonywane jest zdjęcie z dokładnym wskazaniem mierzonego pojazdu. Eliminuje to wątpliwości co do tego, który samochód był przedmiotem pomiaru. TruCam może ustawiać zbliżenie i ostrość na aktualnie mierzony pojazd i utrzymywać optymalne warunki zapisu video w trakcie całego cyklu pomiaru. W rezultacie zapisany zostaje dowód każdego zarejestrowanego wykroczenia.

(KPP Kłobuck)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone