Zamknij
REKLAMA

Piesi w obiektywie kamery - Podsumowanie wczorajszej akcji „NURD”

12:23, 01.02.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj policjanci z kłobuckiej drogówki włączyli się w ogólnopolskie działania „NURD”. To kolejna akcja mająca poprawić bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, a więc przede wszystkim pieszych i rowerzystów. W czasie działań po raz kolejny stróże prawa z kłobuckiej drogówki byli wspierani przez Ruchome Stanowisko Dowodzenia, czyli specjalistyczny pojazd rejestrujący wykroczenia.

Wczoraj policjanci z kłobuckiej drogówki włączyli się ogólnopolskie działania „NURD”. Głównym celem akcji jest podnoszenie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, czyli pieszych, rowerzystów oraz kierujących motorowerami. Mundurowi prowadzący działania przede wszystkim kontrolują wzajemne relacje zarówno kierujących jak i pieszych w rejonie najbardziej ruchliwych i niebezpiecznych miejsc na terenie naszego powiatu, natomiast do dyslokacji patroli wykorzystywana jest m.in Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podczas wczorajszych działań po raz kolejny stróże prawa z kłobuckiej drogówki byli wspierani przez Ruchome Stanowisko Dowodzenia, czyli specjalistyczny pojazd rejestrujący wykroczenia. W czasie działań mundurowi ujawnili łącznie 32 wykroczenia z czego 30 zostało popełnionych przez kierowców łamiących przepisy w rejonie przejść dla pieszych, natomiast pozostałe 2 wykroczenia zostały popełnione przez pieszych. Ponadto, w trakcie akcji policjanci zatrzymali jednego rowerzystę jadącego jednośladem pod działaniem alkoholu.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone