Zamknij
REKLAMA

Ucieczkę przed dzielnicowymi zakończył w rowie

21:45, 08.02.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Ucieczkę przed dzielnicowymi zakończył w rowie / [KPP Kłobuck] / klobuck365.pl

W przydrożnym rowie zakończyła się wczorajsza ucieczka kierowcy forda, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej w Borowem (gmina Wręczyca Wielka). Ostatecznie, po krótkim pościgu, mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych. Okazało się, że miał dwa powody do ucieczki: był nietrzeźwy i poszukiwany.

Wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 9.00, na ul. Sportowej w Borowem (gmina Wręczyca Wielka), dzielnicowi z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej zauważyli białego forda, którego styl jazdy wydał im się „podejrzany”. Mundurowi ruszyli za samochodem swoim oznakowanym radiowozem i za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych spróbowali zatrzymać go do kontroli. Kierowca fiesty jednak nie zareagował, a po chwili przyspieszył i wjechał w boczną uliczkę. Po przejechaniu kilkuset metrów kierowany przez niego ford wpadł w poślizg i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Kierowca wyszedł z pojazdu i zaczął uciekać w las. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez policjantów „pierwszego kontaktu”.

Okazało się, że samochodem kierował 46-letni mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka, który miał w organizmie ponad 0,8 promila alkoholu. Zatrzymany był ponadto poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Wczoraj, po wykonaniu policyjnych czynności, trafił do aresztu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do policyjnej kontroli odpowie przed sądem.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone