Zamknij
REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Kalei

13:36, 02.05.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Kłobuccy śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Kalei. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierujący oplem, podczas manewru skrętu w lewo, w ulicę Krótką, zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem. Niestety, na skutek tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby: kierowca i pasażerka opla.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 9:30 na drodze wojewódzkiej nr 494 w miejscowości Kalej. Jak wstępnie ustalili policjanci z kłobuckiej drogówki, kierowca jadącego od strony Częstochowy opla, podczas manewru skrętu w lewo, w ulicę Krótką, zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem, który następnie uderzył w jadącą od strony Częstochowy skodę.

Niestety, na skutek tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby: 79-letni kierowca oraz 66-letnia pasażerka opla. Oboje byli mieszkańcami Częstochowy.

Volkswagenem kierował 41-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego, skodą 42-letni mieszkaniec powiatu oleskiego. Kierowcy tych pojazdów nie odnieśli obrażeń ciała. W chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, policjanci przeprowadzili oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Teraz tragiczne zdarzenie będzie zbadane przez biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu. Dodatkowo miejsce wypadku zbada zespół, w skład którego wchodzą policjanci z drogówki oraz przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone