Zamknij
REKLAMA

Groźny wypadek z udziałem motorowerzystki

01:35, 19.05.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają szczegóły wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek kilka minut przed godz. 16.00 na ul. Głównej w Kłobucku. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 49-letnia motorowerzystka podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, zderzyła się z jadącym w tym samym kierunku volkswagenem. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do częstochowskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek 6 maja, kilkanaście minut przed godziną 16.00 na ul. Głównej w Kłobucku. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 49-letnia motorowerzystka, mieszkanka powiatu kłobuckiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, w drogę szutrową, zderzyła się z jadącym w tym samym kierunku volkswagenem. Oba pojazdy poruszały się w kierunku centrum Kłobucka. Na skutek zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznała motorowerzystka, która z miejsca zdarzenia została zabrana do częstochowskiego szpitala.

Samochodem osobowym kierował 33-letni mieszkaniec Częstochowy, który w chwili zdarzenia był trzeźwy. Stan trzeźwości kobiety jadącej motorowerem będzie ustalony na podstawie zleconego badania krwi.

Podczas obsługi zdarzenia oględziny wykonywali policjanci z kłobuckiej drogówki wspólnie z technikiem kryminalistyki. Na miejscu zabezpieczono również samochód i motorower biorące udział w wypadku, w celu przeprowadzenia badań przez biegłego z zakresu stanu technicznego pojazdów.

Ponadto wypadek będzie przedmiotem badań biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu zdarzeń drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku sprawdzają śledczy z Kłobucka pod nadzorem częstochowskiego prokuratora.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz