Zamknij
REKLAMA

Areszt dla mężczyzny podejrzanego o rozbój

01:39, 19.05.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Kłobuccy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o dokonanie rozboju na 34-latku. W trakcie zdarzenia, do którego doszło na początku maja, w pobliżu centrum handlowego w Kłobucku, pokrzywdzony został najpierw pobity, a następnie sprawca zabrał mu element srebrnej biżuterii. Na wniosek kryminalnych i częstochowskiego prokuratora, podejrzany o dokonanie rozboju najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło 1 maja w pobliżu centrum handlowego znajdującego się przy ul. Wieluńskiej w Kłobucku. Kilkanaście minut po godzinie 18.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące rozboju. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci z kłobuckiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy w rozmowie z 34-letnim pokrzywdzonym wstępnie ustalili przebieg zdarzenia. Pokrzywdzony relacjonował, że został napadnięty i pobity przez znanego mu mężczyznę, który następnie miał zabrać mu srebrny sygnet. Pokrzywdzony został zabrany do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania, natomiast mundurowi po kilkunastu minutach zatrzymali wskazywanego podejrzanego, którym okazał się dobrze znany stróżom prawa 42-letni kłobucczanin. Mężczyzna ten w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Przy zatrzymanym policjanci odnaleźli również sygnet, który należał do pokrzywdzonego.

Aktualnie dokładne okoliczności sprawy wyjaśniają kłobuccy kryminalni. Na wniosek śledczych oraz częstochowskiego prokuratora, sąd aresztował zatrzymanego 42-latka na trzy miesiące. Podejrzany w przeszłości był już karany za podobne czyny, dlatego za przestępstwo popełnione w warunkach recydywy grozi mu wieloletni pobyt w więzieniu.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz