Zamknij
REKLAMA

Areszt za śmiertelne pobicie znajomego

15:08, 15.06.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę w jednym z mieszkań socjalnych na terenie Kłobucka doszło do śmierci 59-letniego mężczyzny. Policjanci wstępnie ustalili, że w mieszkaniu spotkało się kilku znajomych na imprezie alkoholowej. W trakcie imprezy jeden z nich pobił gospodarza na tyle mocno, że ten zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Dzisiaj, na wniosek kłobuckich kryminalnych oraz prokuratora, częstochowski sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt. Grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu

W minioną niedzielę około 22.30 oficer dyżurny otrzymał telefoniczną informację dotyczącą śmierci 59-letniego mężczyzny w jednym z mieszkań socjalnych na terenie Kłobucka. Na miejsce skierowano patrol. Policjanci ustalili, że w mieszkaniu spotkało się kilku znajomych na imprezie alkoholowej. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował gospodarza, bijąc go na tyle dotkliwie, że ten zmarł na skutek poniesionych obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali 58-latka podejrzewanego o brutalny atak oraz pozostałych dwóch uczestników mocno zakrapianej imprezy. Wszyscy z nich są dobrze znani kłobuckim stróżom prawa. W chwili zatrzymania byli pijani - badanie trzeźwości wykazało u nich od 2 do 3 promili alkoholu.

Na miejscu zdarzenia pracowali kłobuccy kryminalni wspólnie z technikiem kryminalistyki, a czynności nadzorował prokurator.

Materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała 59-letniego mieszkańca Kłobucka, które w konsekwencji doprowadziło do śmierci pokrzywdzonego. Dzisiaj, na wniosek śledczych i prokuratury, częstochowski sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet dożywotnie więzienie.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone