Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy odzyskał skradziony rower wart 2.500zł

20:46, 12.07.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Dzielnicowy odzyskał skradziony rower wart 2.500zł / Kłobuck

Kłobucki dzielnicowy asp.sztab. Wojciech Bujak odzyskał skradziony rower o wartości 2.500 zł, który został skradziony z klatki schodowej w bloku. W kradzież zamieszane były trzy, dobrze znane policjantowi osoby: kobieta i dwóch mężczyzn. Wszyscy zostali zatrzymani, a po nocy spędzonej w policyjnej celi, usłyszeli zarzuty kradzieży. Odzyskany jednoślad trafił do właściciela.

Podczas wykonywanego obchodu, kłobucki dzielnicowy asp.sztab. Wojciech Bujak zauważył nietypową sytuację, która od razu spowodowała policyjną reakcję. W centrum miasta, na ul. 3-go Maja policjant „pierwszego kontaktu” zauważył, trzy dobrze znane mu osoby: kobietę i dwóch mężczyzn. Cała trójka szła razem, przy czym jeden z mężczyzn prowadził rower, który wyglądał na nowy. Mundurowy podjął interwencję, w czasie której bardzo szybko ustalił, że rower został skradziony z klatki schodowej jednego z pobliskich bloków. W rozmowie z dzielnicowym cała trójka zaczęła oskarżać się wzajemnie o kradzież jednośladu. Wobec takich okoliczności oraz faktu, że w ich organizmach było od 1,8 do 2,2 promila alkoholu, wszyscy zostali zatrzymani. Po nocy spędzonej w policyjnej celi zatrzymane osoby usłyszały zarzuty dotyczące wspólnej kradzieży, za co grozi kilkuletni pobyt w więzieniu. Dokładne okoliczności sprawy wyjaśniają teraz kłobuccy kryminalni.

Skradziony jednoślad trafił do właściciela. Okazało się, że rower wart był 2.500zł i został kupiony dwa dni wcześniej. Dzięki intuicji i szybkiej reakcji dzielnicowego, właściciel jednośladu może śmiało planować letnie wypoczynek na „dwóch kółkach”.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone