Zamknij
REKLAMA

Groźny wypadek z udziałem motocyklisty

13:20, 27.07.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Groźny wypadek z udziałem motocyklisty / Kłobuck

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło w niedzielę w Zajączkach Drugich. Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że kierowca osobowego volkswagena podczas wyprzedzania samochodu dostawczego, zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklistą. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

W minioną niedzielę około godziny 21.30 na DK nr 43 w miejscowości Zajączki Drugie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że na prostym odcinku drogi, jadący w kierunku Krzepic osobowy volkswagen, podczas wyprzedzania dostawczego iveco, zderzył się z jadącym z przeciwka motocyklistą.

Samochodem osobowym biorącym udział w wypadku kierował 62-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego, natomiast motocyklistą był 25-letni mieszkaniec powiatu oleskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na skutek wypadku obrażeń ciała doznał 25-letni kierowca motocykla, który z obrażeniami ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Aktualnie dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora. W toczącym się postępowaniu zostaną powołani biegli, w tym biegły z zakresu rekonstrukcji i przebiegu wypadków drogowych.

Wszystkie osoby będące świadkami lub posiadające informacje w sprawie powyższych wypadków proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone