Zamknij
REKLAMA

Pijany kierowca spytał o drogę policjantów z drogówki

20:59, 06.09.2019 | D.D
Skomentuj Pijany kierowca spytał o drogę policjantów z drogówki / Kłobuck
REKLAMA

Do niecodziennego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło na dożynkach powiatowych w Pankach w powiecie kłobuckim. Do policyjnych motocyklistów, czuwających nad bezpiecznym przebiegiem uroczystości podjechał opel astra. Jego kierowca spytał mundurowych o drogę na piknik. Policjanci oczywiście pomogli mężczyźnie wskazując mu drogę, ale przy okazji sprawdzili jego trzeźwość. Jak się okazało, prowadził mając promil alkoholu w organizmie.

W minioną niedzielę w Pankach odbywały się powiatowe dożynki, które zabezpieczali policjanci. W pewnej chwili do mundurowych z kłobuckiej drogówki patrolujących ul. 1-go Maja na motocyklach podjechał opel astra. Kierowca samochodu zapytał policjantów o drogę na imprezę, mającą odbywać się po oficjalnej części uroczystości.

Stróże prawa wskazali kierowcy drogę, jednakże wcześniej sprawdzili stan jego trzeźwości, który wzbudził podejrzenia u doświadczonych stróżów prawa.

Po przeprowadzeniu badania okazało się, że 27-letni kierowca opla jest pijany. Mieszkaniec Kłobucka miał w swoim organizmie blisko promil alkoholu. Mundurowi uniemożliwili mu dalszą jazdę oraz zatrzymali jego prawo jazdy. Teraz mężczyzna będzie musiał liczyć się z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą mu: wysoka grzywna, orzeczenie zakazu kierowania pojazdami, a nawet kara 2 lat więzienia.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz