Zamknij
REKLAMA

Jechał 134 km/h przez Kleśniska!!! Stracił prawo jazdy.

21:09, 06.09.2019 | D.D
Skomentuj Jechał 134 km/h przez Kleśniska!!! Stracił prawo jazdy / Kłobuck
REKLAMA

Podczas weryfikacji naniesionego przez mieszkańców zagrożenia na KMZB, polegającego na przekraczaniu dozwolonej prędkości, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy. Tym razem, dokument uprawniający do kierowania pojazdami stracił 25-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. Nieodpowiedzialny kierowca na ul. Jaworskiej w Kleśniskach jechał osobowym oplem z prędkością 134 km/h !!!

Wczoraj mundurowi z drogówki kilkukrotnie kontrolowali prędkość na ulicach Jaworskiej w Kleśniskach. Wybór miejsca prowadzonych pomiarów nie był przypadkowy i wynikał ze zgłoszeń jakie otrzymywaliśmy za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Z przekazywanych za pomocą tego anonimowego narzędzia informacji wynikało, że kierowcy przekraczają tam dozwoloną prędkość.

Podczas weryfikacji naniesionego przez mieszkańców zagrożenia, mundurowi zatrzymali kolejne prawo jazdy. Tym razem dokument uprawniający do kierowania pojazdami, na trzy miesiące stracił, 25-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego. Nieodpowiedzialny kierowca jechał oplem vectra z prędkością 134 km/h w terenie zabudowanym! Mężczyzna dodatkowo otrzymał wysoki mandat, a na jego konto trafiło również 10 punktów karnych.

W dalszym ciągu zachęcamy do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, która pomaga nam odpowiednio dyslokować patrole zarówno w trakcie codziennej służby jak i w trakcie konkretnych działań i akcji ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz