Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek w Kalei. Nie żyje kierowca renault

22:18, 15.10.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Kłobuccy śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Kalei. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierujący renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej – ulicy Ogrodowej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu audi jadącemu w kierunku Wręczycy Wielkiej. Niestety, na skutek tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 57-letni kierowca renault clio.

 

Do zderzenia audi i renault doszło wczoraj, kilka minut przed godziną 12.00, na drodze wojewódzkiej nr 494 w miejscowości Kalej. Jak wstępnie ustalili policjanci z kłobuckiej drogówki, kierowca renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej – ulicy Ogrodowej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu audi jadącemu w kierunku Wręczycy Wielkiej.

 

Niestety, na skutek tego wypadku śmierć na miejscu poniósł 57-letni kierowca renault clio, mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka.

 

Audi kierował 51-letni mężczyzna, również mieszkaniec gminy Wręczyca Wielka, który nie odniósł poważnych obrażeń ciała. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

 

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, oględziny przeprowadzili policjanci z kłobuckiej drogówki. Ponadto, w czynnościach udział brał technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności tragedicznego zdarzenia wyjaśniają teraz kłobuccy kryminalni. Będzie ono również zbadane przez biegłego z zakresu rekonstrukcji przebiegu wypadków drogowych, którego opinia zostanie wykorzystana w toczącym się postępowaniu.

 

Dodatkowo miejsce wypadku zbada zespół, w skład którego wchodzą policjanci z drogówki oraz przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich.

 

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

 

 

 

 

[KPP Kłobuck]

 

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone