Zamknij
REKLAMA

Kierowca forda stracił prawo jazdy podczas weryfikacji zgłoszenia z KMZB

18:57, 03.11.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Kierowca forda stracił prawo jazdy podczas weryfikacji zgłoszenia z KMZB / Kłobuck

Podczas weryfikacji naniesionego przez mieszkańców zagrożenia na KMZB, polegającego na przekraczaniu dozwolonej prędkości, policjanci z kłobuckiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy. Tym razem, dokument uprawniający do kierowania pojazdami stracił 48-letni mieszkaniec województwa opolskiego. Nieodpowiedzialny kierowca przejeżdżał przez miejscowość Lutrowskie z prędkością 101 km/h.

Wczoraj mundurowi z drogówki kilkukrotnie kontrolowali prędkość w miejscowości Lutrowskie w gminie Krzepice.

Wybór miejsca prowadzonych pomiarów nie był przypadkowy i wynikał ze zgłoszeń jakie otrzymywaliśmy za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Z przekazywanych za pomocą tego anonimowego narzędzia informacji wynikało, że kierowcy przekraczają tam dozwoloną prędkość.

Niestety bardzo szybko okazało się, że pomimo wielu akcji policyjnych oraz apeli i działań profilaktycznych, niektórzy kierowcy w dalszym ciągu stwarzają zadrożenie na drodze poprzez jazdę z nadmierna prędkością. Już po kilku minutach prowadzonych kontroli mundurowi zatrzymali kolejne prawo jazdy.

Tym razem dokument uprawniający do kierowania pojazdami, na trzy miesiące stracił, 48-letni mieszkaniec powiatu nyskiego (woj. opolskie).

Nieodpowiedzialny kierowca jechał fordem z prędkością 101 km/h w terenie zabudowanym.

Mężczyzna dodatkowo otrzymał wysoki mandat, a na jego konto trafiło również 10 punktów karnych.


W dalszym ciągu zachęcamy do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, która pomaga nam odpowiednio dyslokować patrole zarówno w trakcie codziennej służby jak i w trakcie konkretnych działań i akcji ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone