Zamknij
REKLAMA

Kryminalni poszukują mężczyzny, który ukradł palety w Ostrowach nad Okszą

21:35, 08.11.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Kryminalni poszukują mężczyzny, który ukradł palety w Ostrowach nad Okszą / Kłobuck

Kłobuccy kryminalni prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży drewnianych palet, do której doszło w nocy 28 września 2019 roku przy sklepie samoobsługowym na ul. Zakładowej w Ostrowach nad Okszą. Sprawca kradzieży został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Na miejsce przyjechał prawdopodobnie samochodem terenowym marki Daewoo Musso. Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z monitoringu, prosimy o kontakt z KPP w Kłobucku.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Kłobucku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży drewnianych palet, do której doszło w nocy 28 września 2019 przy sklepie samoobsługowym na ul. Zakładowej w Ostrowach nad Okszą.

Sprawca kradzieży został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Na miejsce zdarzenia przyjechał dwukrotnie, pomiędzy godziną 3.27 a 3.45.

Mężczyzna, który dokonał kradzieży poruszał się prawdopodobnie samochodem terenowym marki Daewoo Musso.

Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z monitoringu, prosimy o kontakt z KPP w Kłobucku, emailowo: [email protected], lub telefonicznie: (34) 310 92 55, (34) 310 92 80 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112.

Gwarantujemy anonimowość.

 

[KPP Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone