Zamknij
REKLAMA

Nowoczesna aparatura medyczna dla Powiatu Kłobuckiego

16:55, 15.06.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

W dniu 7 czerwca br. Członek Zarządu Powiatu Maciej Biernacki wraz z Dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku Joanną Maruszczyk uczestniczyli w przekazaniu aparatów USG dla 17 Poradni Ogólnych rozlokowanych na terenie powiatu kłobuckiego.

Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku zyskał m.in. nowoczesny sprzęt medyczny oraz dostosowanie istniejącej infrastruktury do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W ramach projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności do świadczeń opieki zdrowotnej udzielanych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Kłobucku poprzez zakup nowoczesnej aparatury medycznej oraz dostosowanie istniejącej infrastruktury do potrzeb osób niepełnosprawnych” możliwy był zakup aparatów USG dla 17 Poradni Ogólnych,  tj.: Poradni  Nr 1 i Nr 2 w Kłobucku, w Kamyku, w Kalei, w Ostrowach nad Okszą, w Krzepicach, w Zajączkach Drugich, w Lipiu, w Rębielicach Królewskich, w Popowie, w Miedźnie, w Opatowie, w Pankach, w Przystajni, w Ługach Radłach, w Truskolasach, we Wręczycy Wielkiej.

Jednocześnie budowę 4 podjazdów dla osób niepełnosprawnych wraz z miejscem parkingowym dla osób niepełnosprawnych i remontem schodów wejściowych w Poradniach Ogólnych: w Ostrowach nad Okszą, w Zajączkach Drugich, w Przystajni, w Truskolasach. Całkowita wartość projektu wynosi 1 576 308,37 zł, z czego dofinansowanie to 1 138 266,58 zł.

[Powiat Kłobuck]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz