Tokarz / frezer

Miejsce pracy: Górnicza 1, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Obsługa tokarki i frezarki uniwersalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, techniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PPHU "REMIXS" Kłobuck
      Adres: Szkolna 12, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Mieczysław Kowalik
      Numer telefonu: 601 842 096
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Obsługa klienta
      StPr/18/1350
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      transport wewnętrzny długich konstrukcji stalowych
      StPr/18/1343
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Obsługa tokarki i frezarki uniwersalnej
      StPr/18/1341
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Pomoc i przygotowanie młodzieży do wejścia i funkcjonowania na rynku pracy, przekazywanie wiedzy umożliwiającej młodzieży, nabycie umiejętności aktywnego, elastycznego planowania rozwoju zawodowego.
      StPr/18/1336

      księgowość w biurze rachunkowym
      StPr/18/1323

      dozór całego terenu zakładu
      StPr/18/1317

      obsługa maszyn do folii
      StPr/18/1316
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      układanie kostki brukowej + dowóz pracowników
      StPr/18/1276
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

      praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
      StPr/18/1277
      wynagrodzenie od 2 200 - 3 000 PLN