Kierownik działu utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Drukarska 8, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Koordynowanie pracy i nadzór nad działem utrzymania ruchu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • SEP D+E
        Wymagania pożądane
        Zawód:
        • Inżynier utrzymania ruchu
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: doświadczenie w kierowaniu zespołem, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
          Pracodawca: SÜDPACK KŁOBUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Drukarska 8, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Izabela Borycka
          Numer telefonu: 343172444
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          Naprawa samochodów osobowych i cięzarowych
          StPr/19/0037
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          Naprawa samochodów osobowych
          StPr/19/0039
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          StPr/19/0040

          Prace pomocnicze na budowie
          StPr/19/0041
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          wykonywanie bieżących napraw, wymiana opon
          StPr/19/0033
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          SPAWANIE NARZĘDZI
          StPr/19/0030

          pakowanie paczek, rozbieranie na części urządzeń spalinowych.
          StPr/19/0028

          prace magazynowe
          StPr/19/0022
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          murowanie
          StPr/19/0021
          wynagrodzenie od od 3 200 PLN

          sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
          StPr/19/0018
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN