Lakiernik proszkowy

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 8, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Lakierowanie proszkowe wyrobów metalowych, przygotowanie powierzchni do lakierowania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Lakiernik proszkowy (wymagany staż - lata: 1)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "BUMET" HENRYK BUGAJ-SPÓŁKA JAWNA
      Adres: Wojska Polskiego 8, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: KAMILA NOCOŃ
      Numer telefonu: 34 317 16 68
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      WYKONYWANIE PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH POJAZDÓW
      StPr/19/0179
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Spawanie lekkich konstrukcji ze stali czarnej i nierdzewnej
      StPr/19/0147

      OBSŁUGA WYKRAWARKI LASEROWEJ
      StPr/19/0150
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Lakierowanie proszkowe wyrobów metalowych, przygotowanie powierzchni do lakierowania
      StPr/19/0151
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Prace ślusarskie
      StPr/19/0153

      Liczenie, konfekcjonowanie, etykietowanie i pakowanie wyrobów gotowych. Kontrola jakości wyrobów przed pakowaniem. Paletowanie wyrobów.
      StPr/19/0154
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzedaż ubrań, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, zamawianie towaru, wycena towaru.
      StPr/19/0060
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      przygotowanie do obsługi klienta, segregacja dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, obsługa programu kasowego.
      StPr/19/0061

      obsługa maszyny sterowanej numerycznie, ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy, malowanie obrabianych przedmiotów, uruchamianie i zatrzymywanie obrabiarki, wykonywanie nieprawidłowości, czyszczeni
      StPr/19/0062

      sprzątanie sal w budynku MOK, utrzymanie czystości w sanitariatach, obsługa szatni, wykonywanie prac porządkowych na zewnątrz budynku.
      StPr/19/0065