Pracownik do obsługi stacji paliw (do przuczenia)

Miejsce pracy: Jana Długosza 122, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, tankowanie pojazdów, sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 29.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kas fiskalnych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole
      Pracodawca: RUT - GAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Adres: Jana Długosza 122, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Rutko
      Numer telefonu: 533450465
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Obsługa klienta w zakresie analizy potrzeb finansowych klienta, sprzedaż produktów finansowych, obsługa kasy.
      StPr/19/0509
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      informowanie klientów o sposobie przygotowania samochodu do mycia, obsługa lini myjącej, bieżące uzupełnienie płynów w maszynie myjącej, dbanie o czystość myjni, obsługa wysokociśnieniowych głowic myj
      StPr/19/0510

      Praca na stanowisk fryzjera/stylisty. Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja itp.
      StPr/19/0498
      wynagrodzenie od 2 250 - 4 500 PLN

      utrzymywanie czystości na klatkach schodowych i wokół budynków wielorodzinnych
      StPr/19/0492
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Mycie samochodów
      StPr/19/0482

      konserwacja i nadzór nad urządzeniami
      StPr/19/0470
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      prace magazynowe
      StPr/19/0471
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      obsługa klienta, wydawanie posiłków
      StPr/19/0464
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
      StPr/19/0461

      Sprzątanie terenów zewnętrznych, zamiatanie, koszenie, odśnieżanie, pielęgnacja terenu.
      StPr/19/0462
      wynagrodzenie od od 1 687,6 PLN