Sprzątaczka biurowa

Miejsce pracy: 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 04.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: ULISSES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    Adres: AL. ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 113, 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj:
    Osoba do kontaktu: Elzbieta Grudzińska
    Numer telefonu: 609681876
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv + orzeczenie lekarskie o stopniu niepełnosprawności
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Obsługa klienta w zakresie analizy potrzeb finansowych klienta, sprzedaż produktów finansowych, obsługa kasy.
    StPr/19/0509
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    informowanie klientów o sposobie przygotowania samochodu do mycia, obsługa lini myjącej, bieżące uzupełnienie płynów w maszynie myjącej, dbanie o czystość myjni, obsługa wysokociśnieniowych głowic myj
    StPr/19/0510

    Praca na stanowisk fryzjera/stylisty. Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja itp.
    StPr/19/0498
    wynagrodzenie od 2 250 - 4 500 PLN

    utrzymywanie czystości na klatkach schodowych i wokół budynków wielorodzinnych
    StPr/19/0492
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Mycie samochodów
    StPr/19/0482

    konserwacja i nadzór nad urządzeniami
    StPr/19/0470
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    prace magazynowe
    StPr/19/0471
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    obsługa klienta, wydawanie posiłków
    StPr/19/0464
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
    StPr/19/0461

    Sprzątanie terenów zewnętrznych, zamiatanie, koszenie, odśnieżanie, pielęgnacja terenu.
    StPr/19/0462
    wynagrodzenie od od 1 687,6 PLN