Brukarz

Miejsce pracy: Poprzeczna 3 A, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej + dowóz pracowników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Brukarz
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
        Pracodawca: ANDRZEJ GRZELIŃSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY EKO - OGRÓD
        Adres: Poprzeczna 3 A, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Grzeliński
        Numer telefonu: 607-834-726
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Zgodnie z programem stażu
        StPr/19/0355
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Wykonywanie zabiegów na twarz. Ogólna kosmetologia lub podologia
        StPr/19/0722
        wynagrodzenie od od 675 PLN

        Strzyżenie meskie, trymowanie i stylizacja brody. Fryzjerstwo damsko-męskie.
        StPr/19/0721

        naprawy zawieszenia, naprawy układu hamulcowego.
        StPr/19/0718
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        układanie kostki brukowej
        StPr/19/0705

        Praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
        StPr/19/0701
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Układanie kostki brukowej + dowóz pracowników
        StPr/19/0702
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        rozliczanie płac w biurze rachunkowym - stanowisko samodzielne
        StPr/19/0693
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        księgowość w biurze rachunkowym
        StPr/19/0694

        Wypiek pieczywa, obsługa pieca,podnoszenie ciężarów do 30 kg.
        StPr/19/0698
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN