Mechanik pojazdów samochodowych (do przyuczenia)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: naprawy zawieszenia, naprawy układu hamulcowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 06.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Długosza 114, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Justyna Lipska
    Numer telefonu: 343174400
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Zgodnie z programem stażu
    StPr/19/0355
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Wykonywanie zabiegów na twarz. Ogólna kosmetologia lub podologia
    StPr/19/0722
    wynagrodzenie od od 675 PLN

    Strzyżenie meskie, trymowanie i stylizacja brody. Fryzjerstwo damsko-męskie.
    StPr/19/0721

    naprawy zawieszenia, naprawy układu hamulcowego.
    StPr/19/0718
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    układanie kostki brukowej
    StPr/19/0705

    Praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
    StPr/19/0701
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Układanie kostki brukowej + dowóz pracowników
    StPr/19/0702
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    rozliczanie płac w biurze rachunkowym - stanowisko samodzielne
    StPr/19/0693
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    księgowość w biurze rachunkowym
    StPr/19/0694

    Wypiek pieczywa, obsługa pieca,podnoszenie ciężarów do 30 kg.
    StPr/19/0698
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN